Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajszínváltás szoptatás alatt?

Haramia kérdése:

Hajszínváltás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Azoknál az anyukáktól érdeklődnék, akik szoptatás alatt váltottak hajszínt, elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy sötétből (fekete-sötétbarna) hogyan lettek világosak (mézszőke, világosbarna)? Megkérdeztétek a védőnőtöket, hogy a tej szempontjából nem gáz-e? (Még egy hét mire jön hozzánk, addig meg ilyen miatt nem akarom felhívni, mert azért nem életbe vágó kérdés:) ) Én nagyon szeretnék Feketéskékből vmi világosbarnára váltani, de ez csak szőkítőporral megoldható (állítólag) de ha ez gondot okozhat az anyatejben, akkor persze várok még!


Most hat hónapos kifiú anyukája


2012. jan. 12. 09:19
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért de a kisfiú virgonckodik :)
2012. jan. 12. 09:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Én festettem a hajam közben (3 évig szopizott) és nem vettem észre semmi problémát. Igaz, nem havonta jártam:)
2012. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a tejednek, viszont a babád furán fog először rád nézni :)
2012. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is festetem a hajam, sötétbarnából szőkére. Nem jelent semmi gondot, hiszen nem kerül bele a tejbe. Max arra kell odafigyelni, hogy szoptatás alatt nehezebben fogja meg a festék a hajat. (legalábbis nálam így volt)
2012. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó válaszoló, Te hogy lettél sötétbarnából szőke? Milyen módszerrel?
2012. jan. 13. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, milyen módszerrel, nem is kérdeztem a fodrászomtól. Mindig melírozza és így egyre szőkébb lesz. 5 hónap körüli volt a fiam, amikor már biztosan kibírt úgy 3 órát két szopi között, akkor hívtam fel a fodrászomat, hogy 2,5 óra alatt meg tudja-e csinálni a hajam, mert max annyi időm van :)) Olyan kék színű izét kever össze kis tálkában, nem tudom, hogy az a szőkítőpor?
2012. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!