Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keveset szopizik, nem lakik jól?

Keveset szopizik, nem lakik jól?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám egy nap 3-4* szopik még, sok szilárdat eszik már. Szopi után egy 100 grammos joghurtot még simán benyom, tehát nem lakik már jól a tejjel. Ekkora korban nem gond ez?
2012. jan. 12. 16:25
 1/4 xStefix ***** válasza:

Gondnak nem gond, de így előfordulhat, hogy korábban fogja elválasztani magát. (Nem tudom, mikor, ez csak egy tág arány ahhoz képest, ha mondjuk jóval kevesebb szilárdat enne csak.)

Szerintem egyébként nem az a valószínűbb, hogy nem lakik jól a tejjel, inkább az, hogy nagyon ízlik neki a szilárd kajcsi. (?) Vagy, ha már régebben kezdtétek el a hozzátáplálást, akkor lehet, hogy annyira belejött, hogy ezért szopizik mostmár kevesebbet, mint korábban.

2012. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hónaposan kezdtük el a hozzátáplálást, nagyon szereti a szilárd kajákat, szinte mindent megeszik, 180-200 gramm közt. Nyitott az új ízekre, boldogan fogadja is őket. Ráadásul most elkezdte azt, hogy ha csak szopizik, szinte minden visszajön neki. :( A szilárd nem, csak a tej.
2012. jan. 13. 21:05
 3/4 xStefix ***** válasza:

Ühüm, sejtettem.

A tej nem azért jön vissza neki, mert nagyon habzsolja?

2012. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, pont, hogy alig akar cicizni. Sajnos nap közben inni sem akar, próbálok lédús gyümiket adni neki. Ma ivott kb 2-3 korty teát, végre találtunk egy csőrös poharat, ami tetszik neki, és iszik belőle, de így is csak nagyon keveset.
2012. jan. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!