Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopiztattatok mar Nandu fele...

Szopiztattatok mar Nandu fele hordozokendoben? Van ilyen valakinek elado? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

S.O.S kellene,a hirdetesi oldalakon ha van is,mas megyeben,postan nem erne s.o.s.Pesten vagyok,el tudok menni erte.Tenyleg olyan jo,ahogy mondjak? :-)El tudok benne bujni szopizas kozben a babammal,es kenyelmes is?

Elore is koszi a tapasztalatokat! :-)


2009. máj. 27. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ja jó! Csak nagyon drága :S
2009. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A méretet azt mindenképpen érdeklőd meg! Nekem a legnagyobb LL-es van, azért mert ezzel mindenféle pozicióban megtudom kötni, még extra pozíciókban is. Elől, hátul, oldalt... de azért a baba korától is függ így ahhoz viszonyítva kötöm meg. Mi 6700-ért vettük. Szép, kényelmes, a babának a hátát tartja, ortopéd. Szélességben nyúlik talán egy picit, de hosszában nem mert úgy lett tervezve. Tiszta pamut.
2009. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy M-es eladó Bp-en.
2009. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem azért ajánlották az M-est, mert 165 cm magas vagyok - szóval az én testmagasságom volt a mérvadó.

Egyetlenegyszer sem használtam, a párom erőltette, de én nem tudom magamon elképzelni, ezért egy kengurut vettem. Halvány narancsos színe van drappos beütéssel - unisex.

2009. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én vettem hordozokendöt, Nadut, de talan egyszer hasznaltuk. Szerintem csak a nagyon pici babaknal jo ez a modszer, az én kisfiam 5 kilos volt amikor mar tul nagy volt hozza. A szoptatas se ment benne. Több megkötést probaltunk, nekünk nem jött be.
2009. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Keson olvastam oket,de elmentem es vettem eggyett.Tobbfele kotest is megkotottem,de a fiam ugy dontott,hogy vissza vele a boltba.6 kio,2 honapos,es nem fer bele.Tokre osszenyomja!
2009. jún. 9. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!