Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A fiam 3 hónapos elmult és...

A fiam 3 hónapos elmult és észre vettem hogy akiket régen látott azokra mindig sír! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3,5 hó a kisbabám.

Mi az anyósomáknál lakunk egy kis szobában apuci babuci anyuci. A lényeg az, hogy mindennap láttják a babámat még se szeretné a babám, hogy anyós a kezébe vegye, nyíltan kimutatja, csapkod és sír! Egyszerűen tiltakozik! Az én anyukámat aki pedig heti egyszer láttja, nem sír! érdekes!

A védőnőt meglátta, a kis szája legörbűlt, amikor megszólalt a vnő akkor meg sírni kezdett a drágám!

Szerintem megválogatja, hogy ki veheti kézben, ki a szimpi neki, meg hogy milyen éppen a hangulata!

2009. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2009. máj. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!