Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor mindkét mellből kezdek...

Amikor mindkét mellből kezdek szoptatni mennyi idő alatt nő a tej mennyisége?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és eddig csak 1 mellből szoptattam, most viszont megjött a menstruációm és ez igy nem elég, viszont két napja csak szopizik egész nap, és még igy sincs jóllakva, már pótláson gondolkodom
2009. máj. 28. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd még a tápszert, kérlek! Igyál tejserkentő teát, alkoholmentes sört. Ezek sok finom tejcsit gyártanak. Nekem a következő étkezésre, tehát 3 óra múlva mindig szét akar robbanni a mellem, annyi lesz. A fejés és gyakori mellretétel is serkentőleg hat a tejtermelésre. www.szoptatasert.hu
2009. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a sör nem puffasztja fel a gyereket? hogy szénsavas?
2009. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó korán megjött :-SS

Szerintem várj még egy kicsit a növekedési ugrásnál is kell néhány nap, míg beáll a cici. Én személy szerint végig szoptatnék még 2-3 napot, ha van lehetőséged súlyt is mérj közben és hogy mennyiket eszik.

Ráadásul pont 3 hósan van egy növekedési ugrás is, szerintem pont ezt kaptátok telibe.

Tarts ki és ne pótold inkább. Viszont ha nagyon nem megy és a babó is folyton sír, akkor adj neki kevés tápszert szopi előtt este.

Mi is így csináltuk, és így el bírtuk hagyni miután helyre állt a rend, mert ha előtte adod azt a deci tápot az nem elég neki, viszont nem sír és lesz türelme szopizni. Így több lesz a tejcsi is, csak lassabban, mint pótlás nélkül.

Sok sikert!

2009. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és nem írtam a legfontosabbat, ami nekünk segített a More Milk kapszula 4*2 napi.
2009. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány pukit biztosan eredményez a sör, de tényleg tök sok tejem van tőle.
2009. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! igen, jól összejött minden, azért remélem visszaáll a régi rend egy pár nap múlva. Nem szivesen adnék tápszert, de meddig lehet hallgatni a sirását? teljesen kiborit, és sajnálom hogy nem tudok neki elég tejet termelni - már szegénykémnek nincs türelme szivni az üres mellemet
2009. máj. 28. 14:26
 7/7 A kérdező kommentje:
ma mértem is, valami 100-120 között evett, eddig viszont volt mkor 180-200 is, elég sokkal van kevesebb, és ördögi kör, mert minél jobban emésztem magam, tudom, hogy annál rosszabb
2009. máj. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!