Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő mulva nőtt meg a...

Mennyi idő mulva nőtt meg a tejetek mennyisége, amikor két mellből kezdtetek szoptatni?

Figyelt kérdés
Mi kb. 4 napja "kűzdünk", estére már nem mindig elég.
2009. aug. 2. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én az elejétől fogva két mellből szoptatok, most 3 hónapos a babám.

2009. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3. nap estére belövellt, másnap még tanultuk, hogy kell rendesen szopni/szoptatni, de onnantól kezdve mindkét mellből szoptattam eleinte, mindig elég volt a tej. Utána kb 1 hétre rá már csak 1 mellből szoptattam, és az is beállt.
2009. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom kb. 2 hónapos volt, amikor este ill. délután kevés volt a tejem és akkor mindig 2 mellből szoptattam. Kb. 3 hét múlva állt be ismét, hogy egy mellből is jóllakott. Azóta van tejem rendesen. Már 4 hónapos. Kicsit hosszadalmasabbak voltak így a szopik, de az éjszakát általában továbbra is átaludta, így gondoltam biztos elég amit eszik. Pótlást nem akartam adni neki, mert akkor lehet nem tudtam volna növelni a tej mennyiségét, bár ha kapott volna, biztos evett volna még. Hízni végülis hízott rendesen.

Lehet másnál hamarabb visszaáll. Az a 3 hét nagyon hosszú volt ilyen szempontból.

2009. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is 3 hét után volt elég tejem elöte majdnem minden másfél oraban szoptattam.igaz ki meritö de utánna meg érte
2009. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 és fél hónapos a fiam és most már lassan 1 hete így kap enni. Estére sajnos még így is a korábban lefejt adagot adom neki pótlásnak, mert akkor kb. 60 at tud szopizni a két cicimből. Napközben elég, de este már a 2 cici sem:(. Akkor kb. 3 hét? Okés, akkor folytatjuk. Köszönöm
2009. aug. 2. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
SOSE hasonlitsd össze a cicit a cumisuveggel egy szopos kis babának nem anyi kell mint egy tápszeresnek kevesebb a tápszer 5 ora mulva szivodik fel az anyatej pedig 3ora mulva amugy az rtl klubbon monta egy védönö.
2009. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A két mellből szoptatás nagyon bevállt!!! Most már este is 200 akat tud szopizni! Mindenkinek ajánlom. Persze elég folyadékot is kell bevinni.

Köszönöm

2009. aug. 13. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!