Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatas utani "esztetikail...

A szoptatas utani "esztetikailag szörnyü, megereszkedett, szinte a köldökömig logo tejeszacskokon" csak a felvarras segithet?

Figyelt kérdés
Nem szivesen feküdnek kes ala, es implantatumot sem valasztanam szivem szerint, de ha nincs mas megoldas.....
2009. máj. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos igen. nekem is hasonlóak a melleim. szörnyű. montantól erre gyűjtök...:(((
2009. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak ez van,nekem is nagyon lógnak csíkos is. hasam is borzalmas lett,köldökig csíkos körbe a hátamig,meg a combjaim.Nem húzódott vissza a bőr és lóg,sztem csak a szike marad...szülök még egyet és utána az lesz a köv.műtétem....sajnos(mert császáros voltam-elég kemény volt az is..)
2009. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallgassatok rám!


NE VARRASSATOK!!!!!!!

mellfelvarrásnál a bimbó körül is vágnak, alatta is, és keresztben is.

Inkább az implant. A nővérem varratta, még mindig csúnya, én simán betetettem egy implantátumot, és alig látszik, hogy nem saját...

Nem csak a plázacicák rohangálnak műcicikkel:)

2009. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha csak szilikont tetetnék bele, akkor hatalmasak lennének a melleim. már a szoptatás előtt is D-s méretet hortam. én mindenképpen felvarrattatom. én láttam szép mellet műtét után. Franciaországban csináltatom majd. dehát még igy is rizikós...
2009. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!