Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez meg most mi? 5 hónapja nem...

Ez meg most mi? 5 hónapja nem szoptatok! és pár napja pici nyomkodásra 1-2 csepp tej jött a cicimből! Megijedtem nagyon mire utalhat?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
És ilyen eddig nem volt? Ez csak akkor kóros, ha biztosan tudod, hogy már korábban teljesen elmúlt a tej. 5 hónap után szerintem még előfordulhat egy-egy csepp. A nővéremnek évekig így volt, aztán kiderült, hogy van az agyalapi mirigyénél egy kis ciszta, az nyomott valamit és serkentette a hormontermelést. De ártatlan dolog volt, nem is kellett megmüteni végül. Azért persze jó ha megbeszéled orvossal, mert adenoma, meg hormonális eltérések, meg ki tudja még mi minden okozhatja. Szerintem ne ijedj meg, de mindenkép járj utána.
2012. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi teendőd nincs,nekem 1 évig volt tejem!!!


4gyermekes anyuka.

2012. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 hónapja nem szoptatok és szintén egy kis nyomásra van 1-2 csepp tejem.Én elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta, hogy ez nem jó, ilyenkor már el kellett volna apadjon teljesen.Borogatnom kell minden nap állott vizes ruhával, közben pihenni.Egy hete csinálom, de még mindig nem apadt el teljesen a tejem:(
2012. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem doki elküldött vérvételre prolaktin szint vizsgálatra....igaz nekem 2 év után történt.....de semmi gond nem volt hál...de a pocaklakónk aznap fogant és így jelzett 3 hét múlva doki is igazolta :P
2012. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ettől egy picit tartok,hogy nekem is ezt jelzi...volt egy "baleset" a férjemmel..
2012. febr. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!