Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem lehet rántott...

Miért nem lehet rántott dolgokat enni szoptatás alatt? Vagy lehet?

Figyelt kérdés
pl : r sajt, r hús, r máj stb.
2008. ápr. 5. 12:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt kukoricát lehet enni? Konzerv - v főtt csős.
2008. ápr. 5. 12:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne?????

A tejtermékekkel kell óvatosabban,de nincsen tiltva semmi.Kukoricát nem ajálják,de keveset abból is lehet.Idövel,lassan visszatérhetsz a szülés elötti étkezésedhez.10hetes baba anyukája.

2008. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elejével a K betűs zöldségeket mellőzd, meg a hüvelyeseket, de szép lassan próbálkozhatsz velük.Úgy is észleled ha nincs jó hatással a babádra.Én mellőztem a rizst is mert puffaszt, és a babánt is mert fogja a székletet.Szépe lassan néhány hetesen kezdtem megint enni ilyeneket és szerencsére nálunk semmi gondott nem okozott.
2008. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tejtermékről csak annyit,hogy évekkel ezelőtt az volt a divat,hogy minden mennyiségben igyanak a kismamák és a szoptatós anyukák tejet,és egyenek tejtermékeket,ma meg kitalálták hogy nem jó,aztán majd néhány év múlva megint rájönnek,hogy jó...

Azt edd amit szeretnél!

A puffasztó dolgokat kell kicsit mellőzni,de azt sem nagyon,mert meg lehet ennyi egy adag káposztás kockát is egyszer egyszer,vagy egy darab karalábét,csak ne ezek alkossák a fő tápanyagbevitelt.

Amúgy hol olvastad/hallottad,hogy nem lehet rántott dolgokat enni?

2008. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél rántott dolgokat.
2008. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!