Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt is ugyanolyan...

Szoptatás alatt is ugyanolyan időközönként jön meg, mint várandóság előtt?

Figyelt kérdés
Négy hónapja szültem, május elején jött meg először. Ma kellett volna megint, de még jelét sem adta. Várandóság előtt szinte mindig napra pontos volt. Minden szeretkezés alkalmával óvszerrel védekeztünk. Kezdjek izgulni?
2009. jún. 1. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után két hónappal jött meg először és azóta is csak kéthavonta van. Először én is paráztam, de már nem izgulok miatta. Lehet te is így jártál. :-)
2009. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már 1 éves lesz a lányom,eddig összesen 2x jött meg,és az sem egymás utáni hóapokban.Ez normális.
2009. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem 4 hónapra jött meg szülés után, utána kétszer hat hétre, aztán kb 35 naponként és 1 éves kora után jött meg rendesen ahogy régen
2009. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 éves a fiacskám, és eddig nekem is 2x volt...
2009. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tejtermelő hormon most is működik, ezért szabálytalan a peteérés és a ciklus. Én azt vettem észre, ha éjszaka felkel szopni, akkor tuti késik egy csomót. Olyankor biztos megemelkedik a prolaktin szintem.
2009. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!