Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hónapos babámnak el kezdtem...

6 hónapos babámnak el kezdtem adni gyümölcsöket. Kapott almalevet, utána almát és most barackot almával (ez üveges), adják neki vizet? 2-3 óránként szopizik.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam neki vizet adni.

Mi így csináljuk: a déli szopi előtt van 2-3 kanál új íz, most a sütőtök, utána leöblítjük tejcsivel. Uzsonnára jöhet egy kis alma, vagy barack és ezt is leöblítjük tejcsivel, ha már majd nem kér utána tejcsit, vagyis kiváltottuk az étkezést, akkor fogom vízzel kínálni.

2012. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,azért kérdezem, mert sokszor 2 óránként kér enni ,igaz nagy baba is ,gondolom hamar emészti fel a gyomra:)6 hós és 9400
2012. febr. 7. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mondjuk szopi után kóstoltattam!DE én mindig adtam neki utána egy kis vizet!Nem is azért hogy folyadék,hanem hogy szokja,hogy evés után ihat!Nem volt kötelező inni neki,de ha jól esett megihatta!

2012. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Babócás ***** válasza:
69%

Szia!


Mindenképpen adj neki vizet, csak 'nyeletre' is.

Mert azoknál a babáknál, akiknél hami után nem itatnak vizet, vagy nincs öblítés, hamarabb alakul ki a szájpenész.

Hiszen lerakódik egy része a hamiból, és stb...

2012. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. febr. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!