Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hasonfekve aludni...

Lehet hasonfekve aludni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Annyira hiányzik már a hason alvás! Azt hittem, ha megszületik a babám, akkor újra aludhatok így, de nem merek, mert belegondolok, hogy talán nagyon elnyomhatom a tejcsatornákat. Ha üres, akkor jó, de ha már kezd telítődni, akkor elég kényelmetlen.
2009. jún. 1. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
én egy pokrócból csavart hurkát tettem a két mellem közé és úgy aludtam hason.
2009. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked kényelmes, aludhatsz nyugodtan hason! Én is mindig hason aludtam, terhesen elég nehéz volt nem hasra fordulni. Szülés után már egyből hason aludtam újra. Igaz, hogy eleinte előfordult, hogy reggelre tiszta tej volt a pólóm, de így tudok igazán jót aludni. :) Már 9 hós a babám, még mindig szopik, semmi baja a melleimnek és a tejcsatornáimnak.
2009. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hóanapos lesz a lányom, én is alszok hason, mindig van bent melltartóbetét, ha folyna a tej, akkor az felfogja.
2009. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!