Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Borzasztóan becsípődött a...

Borzasztóan becsípődött a nyakam, már aludni sem tudok. Van valami krém, amit szoptatás alatt használhatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ősszel állt be a nyakam, de nagyon. Elmentem végül egy csontkovácshoz, aki ropogtatott rajta párat, és azt mondta, ne használjak rá semmi krémet, tapaszt stb. Szopiba bezavarnak, vagy amúgy sem hatásosak. Oda kell figyelni és pihentetni. A kezelés után rendbe jött.
2010. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fekve szoptatsz? Én egy hétig bőgtem, mert semmit nem tudtam csinálni, úgy fájt a nyakam meg a vállam, mire rájöttem,,hogy a fekve szoptatás miatt van. Azóta ülve szoptatok, kivéve éjszaka,elég gyorsan elmúlt a nyavalya...
2010. márc. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Mindig ülve szoptattam. Bár mostanában már sokat sétáltat a lányom (ő is sétál), biztos ez is közrejátszott. Még mindig fáj , már másfél hete.
2010. márc. 11. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem menj el vele orvoshoz. Nekem írt fel rozmaringos gyógyszertári kevert krémet, biztos jó lenne rá. De egyébként nekem akkor azt mondta, hogy nyugodtan kenhetem olyannal, ami van itthon, nem baj, ha rá van írva valamire, hogy szoptatás alatt nem ajánlott, mert olyan nagy felületen úgyse kenem, meg olyan sokáig nem használom.
2010. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem az ülve szoptatástól állt be, mert ahelyett, hogy a fejem megtámasztottam volna, lehajtottam, és gyönyörködtem a babámban... :) Szerintem is menj vagy orvoshoz vagy csontkovácshoz, hátha tudnak Rajtad segíteni.
2010. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Szép lassan elmegyek. :)
2010. márc. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!