Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A jobb mellemben mindig dupla...

A jobb mellemben mindig dupla annyi tej van mint a balban, mit tehetnék? Hasonló tapasztalatok? 3 hetes a babám, és szinte az elejétöl így van.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez van.A 2.hónaptól kezdődött és hiába fejem,nem javul.A jobba sokkal több van és jobban is jön a balba alig.Kívülről is látszik hogy a jobb sokkal jobban meg van telve.A balból már nem is eszik a pici,olyan kevés van benne.amúgy azt mondja a dokim hogy dzokott ilyen lenni hogy az eggyik jobban ad.De ha a balból is szopizik,nem köpi ki akkor ne aggódj semmi gond.
2009. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Az én kislányom is 3 hetes és én ugyan így vagyok csak fordítva.

A bal mellemben van több mint a jobban és nagyon nem értem a dolgot mert az első gyermekemnél elég sok tejem volt mind a 2 mellemben,most meg kész katasztrófa és már teljesen el vagyok keseredve!

Már kipróbáltam szinte mindent(kivéve alkohol pl.sör),de semmi javulás mindenkitől csak azt hallom,hogy minél többet szoptatok annál jobban lesz tejem,de nem értik meg,hogy ha óránként szoptatok4 órán át akkor utána kb.6 órán át tök üres a cicim.

Valaki adhatna valami jó tanácsot mert azért egy ciciből nem valami jó etetni egy picurit!

2009. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 és fél hósak vagyunk.A balban szinte alig van valami.Már majdnem azt lehet mondani hogy csak egy mellből etetek.... A balban nincs elég tejmirigy és ezen nem segít ha sokszor szoptatok belőle vagy bármilyen serkentőszert eszem.

Én minden 2.etetést a ballal kezdek és ha nem elég akkor adok neki a jobb mellből is.A többi kaja a jobb ciciből történik. Arra kell figyelni hogy a jobb cicit is 1nap legalább 1x kiürítse.

2009. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont fordítva van. Már a kezdetektől fogav sokkal több tej volt a bal cicimben, mint a jobban, akkor még fejtem etetés után, onnan vettem észre, hogy kb. a felét tudtam csak kifejni, mint a jobb-ból. Viszont egyenlőre még így is elég a babának, így felváltva szoptatóm a cicikből. Amúgy most lesz 5 hónapos.

Nekem sem segített semmi, hogy több tej legyen a másikban is.

2009. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat ugyanaz,mint az elöttem szólóknak!Nekem abban van több tej,amiből először szopizott születése után.Tesóm is így volt vele...Lehet ez befolyásolja?
2009. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!