Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki négy hónaposan még szoptat...

Aki négy hónaposan még szoptat, ad enni mást is a babának? Ilyenkor szokták kezdeni az ételek bevezetését. Van aki azt mondja ha szopik 6 hónapig semmit, van aki azt mondja már rég kéne mást is ennie. Most akkor mi a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele, ráér 6 hónaposan enni mást, ha szépen szopik, és elég neki.

Ráadásul nem is biztos, hogy elfogadna mást.

Én a lányomnak 5 hónaposan kezdtem adni mást anyatejen kivül, de legalább 2 hónap volt, mire egy étkezést kiváltottunk. Meg kell arra érni, addig felesleges terhelni a szervezetét mással.

2009. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pár nappal 6 hónap előtt kezdtem a hozzátápit.

Erről a témáról itt elég sokat olvashatsz, erősen eltérő véleményekkel. Én még várnék a helyedben, de sokan már nem.

2009. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdésekre mindig azt válaszolom, hogy almát, banánt, stb-t egész életében ehet, de anyatejet csak most. Ha szépen gyarapodik, elég a tej, akkor felesleges neki még mást adni. Meg nem utolsó szempontból még kényelmesebb is, mint gyűszűnyi adagokkal pepecselni. Ráértek majd 6 hónaposan. Más véleménye meg ne érdekeljen, a te gyereked!
2009. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmi. A gyümölcsöket megpróbálhatod 5-6 hónaposan, a babától függ mit fogad el. Az én fiam 8 hónaposan kezdett el enni, addig kiköpött mindent.
2009. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és jó egészséget mindenkinek.
2009. szept. 30. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!