Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is melltartóban van...

Más is melltartóban van állandóan amióta megszült?

Figyelt kérdés
Kislányom megszületése óta szó szerint mindig melltartóban vagyok, valahogy kényelmesebb így nekem. Más is van ezzel így?
2012. febr. 8. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szülés után kb 3 hónapig éjjel-nappal melltartóban voltam.Ez esett jól, pedig nem is tudtam szpotatni.
2012. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kb. 3-4 hónapig állandóan melltartóban voltam. Anélkül nem volt jó.
2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is állandóan melltartót hordok, mert a sok tejtől nagyon nagyok lettek a melleim és fáj, ha lógnak. Pedig én nem szeretek éjszakára melltartót felvenni. Még nappal sem kényelmes mindig. Ez van.
2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem begyulladt a mellem az első gyerekemnél. A másodikkal két hetesen gyulladt be, szintén a melltartó miatt (pedig csak 1-2 órára volt rajtam, míg elmenetem valahová). Így, már lassan 6 hónapja nem hordok melltartót.
2012. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont nem bírom magamon elviselni:) de sajnos kell, nincs ugyan elég tejem, de pl reggelre mindig elázok,mert a kis hölgy kihagyja az éjjeli etetést:)
2012. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 hónapja éjjel-nappal... :-)
2012. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam, én is folyton melltartóban meg sporttrikóban voltam. Most már elmúlt 10 hónapos a lányom, nem is szoptatom jó ideje, de nem bírom elviselni a melltartót. Ha tehetem nem is veszem fel. Ha jön valaki, akkor kapom magamra, de inkább hanyagolom. :) Apa örömére. :D
2012. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szoptatás alatt én is mindig melltartóban voltam (kivéve fürdéskor :-)), mert folyton csöpögött a tej és a melltartóbetétet csak a melltartóba tudtam betenni és rögzíteni, pl. pólóhoz nem lehet, mert mindig elcsúszott volna.

Nekem csak akkor fájt, amikor éppen szoptatás előtt voltunk és nagyon telítődött. Meg éjszaka, amikor túl sokat aludt egyhuzamban a baba és nem kelt fel enni.

2012. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez fordítva van. Szülés előtt napközben mindig melltartóban voltam, most meg nem bírom elviselni, csak akkor veszem fel ha megyek valahova, pedig már 3 hónapja nem szoptatok. Én nyáron szültem és néha csöpögött is a tej, de inkább folyton átcseréltem a polót, vagy a hálóinget, a melltartó kényelmetlen volt és melegített.
2012. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

18 hónapja szoptatok. Nappal melltartó, éjszaka olyan póló vagy trikó, ami a "helyén" tartja a "cicibetétet"...

2012. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!