Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok, ha a szájába...

Mit csináltok, ha a szájába adott cicit állandóan megharapja? Akkor nem éhes? Tegyem le szopi nélkül aludni? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
8 hónaposom néha néha úgy gondolja az esti szopinál, hogy ha a szájába akarom tenni a cicmet, akkor beleharap. Aztán csak néz, mondom neki, hogy fáj és nem szabad, de megint megharap? Mit tudok tenni? Most azt csináltam, hogy lefejt tejet kapott.
2011. júl. 25. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön a foga és azért harapdál, nem sokat :( Bimbóvédőt próbáltad? Szerencsére nekem nem volt ilyen problémám vagyis nem fordult elő többször egymás után csak hébe-hóba :)
2011. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
2011. júl. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, hogy fáj, és vedd el tőle. Kicsit később megpróbálhatjátok újra. Megértik nagyon hamar, nekem is csinálta ezt a fiam kb. ennyi idősen. 3-4 ilyen alkalom után abbahagyta.
2011. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta ennyi idősen!

Nekem 4-5 nap alatt sikerült róla teljesen leszoktatnom!

Ha megharapott, elvettem tőle, és mondtam, hogy fáj. Persze azonnal elkezdett sírni. Visszaadtam a cicit. Ha megint megharapott, megint elvettem tőle, és megint rászóltam.

Egy-egy szoptatás alkalmával, 3x csinálhatta meg ezt, negyedjére már nem adtam neki vissza a cicit, akármennyire sírt. De általában abba is hagyta a sírást pár perc után.

Szépen megtanulta, hogy hogyan kell ügyesen cicizni, úgy hogy ne harapjon.

Most másfél éves, és most szoktatjuk lefele az utolsó cicizésről. Nagyon kiegyensúlyozott, vidám gyerek. Tehát még csak lelki sérült sem lett attól, hogy nem hagytam harapni!

2011. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 belinkelt oldal és abból 3 nem a témáról szól!!! 1-ben van 2 mondat róla, viszont azért sikerült 1 témába vágót is bedobni. Siralmas átlag.
2011. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!