Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fáj többször is napközbe...

Miért fáj többször is napközben a melleim oldala és alja (egyébként a szopival minden rendben van)? Lehtséges hogy új tejcsatornák nyíltak meg?

Figyelt kérdés

Kisfiam ügyesen szopizik, nincsen gond a tej is elég(nek tűnt). Igaz, az utóbbi napokban ürülés után is még tovább szívogatta a ciciket.

Ma reggel óta már sokadjára érzek furcsa, elég erős fájdalmat a cicik aljában és főképp külső oldalában. Olyan égő érzés (NEM TEJLEADÓ REFLEX).Csomók nincsenek, telítődéssel nincs összefüggésben, mert nem csak közvetlen szopi előtt fáj,hanem akár után ais ammikor épp üres. Változó.


2012. febr. 8. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár hete még én kérdeztem ezt :) Akkor sem tudtak nagyon segíteni, mert ez ritka dolog. Ilyenkor töltődik a mell, és sajnos néha jön ilyen időszak, hogy ilyen égetően fájva. Én a második héttől egész a 2 hónapig minden nap éreztem szopi után. Majd enyhült kissé, de még most is előjön néha. Meg kell szokni, el kell viselni. Idővel enyhül. Doki szerint normális, csak ritka.
2012. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, és igen, ált. akkor ha a baba teljesen leszívta, még csodálkoztam is, hogy mi a franci fáj, ha egyszer üres a cicim?

Én arra gondolok, hogy akkor kezd el újratermelődni a tejcsi, és ezt egy darabig jelzi a szervezet. Pár hétig volt, aztán elmúlt.

Viszont arra figyelj, hogy a mellbimbóid ne fájjanak , mert az lehet mellgyuszi jele, sajnos.

2012. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!