Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehtséges az, hogy...

Hogy lehtséges az, hogy valaki terhes és mégis megjön neki? Számomra egyszerüen ellentmondasos, hogy lehet ez? Van rá tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nekem is ellentmondásos de akkor kevesebb kell hogy legyen!!!!!!csak macatolás vagy ilyesmi!!!!!ismerősömnek megvolt de ő gyogyszer is beszedett hogy elmenjen tőle!
2009. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Én úgy tudom,nincs.

Nekem is ellentmondásos,mivel édesanyám velem is feküdt akkor még szülőotthonban 10 hetet,hogy a 4.hónapba lépjen,mivel 6 hetesen bevérzett,de akkor ha egy nő kicsit is vérezgetni kezdett,már fektették be.Jó,ez 25 évvel ezelőtt volt,szülőotthonban UH nyista,csak az orvos keze és szeme,tehát a rizikó jóval nagyobb volt.Én az első terhességemnél azért véreztem,mert méhen kívül is volt egy babám,a második terhességemnél(3.babámnál) már csak akkor véreztem,mikor elment.

Az egyik barátnőm 2006 decemberében szült,a másik 2007 júniusában,és mindkettőnek az első 3 hónapban mensi tájékán volt enyhe menstruációja,de a doki azt mondta,hogy semmi gáz,a babák jól vannak,ma meg két gyönyörűség,fiúcska.

Tehát:Ezen én sem tudok keresztüllépni,de azt tapasztalom,hogy egyre több nő mensizik,pedig terhes,és minden oké velük közben.

2009. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1) Amit terhességben mi menstruációnak hívunk, az nem az- érett, megrepedt tüsző nélkül legalább is nem ez a neve. Hormonok "játéka" attól még lehet, ami nem járhat a méhnyálka okozta menstruációs vérzéssel...

2)...HA CSAK nem egy (egyetlen!) apró, előző cuklusból "ott felejtődött" méhszövet-darabkáról van szó.

2009. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm 4 hónapos terhes volt (folyamatosan, rendszeresen megjött neki), amikor elkezdte érezni, hogy valami nem stimmel,csinált egy tesztet, pozitív lett! Semmi tünet, semmi poci, tényleg SEMMI!

Lassan másfél éves a fia, és gyönyörű.

Ezt soha nem fogom megérteni, mert én már rögtön éreztem az elején, hogy ez a kávé borzalmasan rosszul esik.

17 hetes kismama

2009. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!