Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk, februar...

Babat szeretnenk, februar 14etol probalkozunk es most a marciusi menzim kesett 2 napot es ma megjott, lehetseges ijenkor h igy is terhes lehetek? Kozben dolgozom mind szobalany, lehtseges h eza munka csokkenti az esejeket a baba megmaradasara?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba meg akar maradni, akkor tök mindegy mit dolgozol, attól még megmarad. A baba akkor megy el, ha beteg, nagyon ritka az olyan vetélés, amit emelés vagy stressz okoz.

Én is nehéz fizikai munkát végeztem (pék), mégsem ment el a babám, pedig aztán nekem muszáj volt emelgetnem a 8órából 7-et.

Az sem biztos, hogy terhes voltál és úgy jött meg. ha ezelött gyógyszert szedtél, a szervezeted most meg van keveredve, próbál gyógyszer nélkül kialakítani egy ritmust.

Ha terhes leszel, azt észre fogod venni, és ehhez nem kell rosszullét sem. Egyébként ha nem vagy biztos, akkor vegyél egy tesztet, veszteni nem vesztesz vele semmit.

5.5hónapos baba anyukája

2010. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!