Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert szopizik ilyen furan 9...

Miert szopizik ilyen furan 9 hetes kisfiam? Miert csak ennyi ideig, es csak ennyit?

Figyelt kérdés

Ebred 2 orankent,racuppan a cicire etvaggyal,elengedi.Racuppan,elengedi...stb ez megy vegig.Kb 10 perc alatt eszik meg 60-100 gr-mot!!!Ezt a mennyiseget ujjszulott koraban ette!Nagyon elvagyok keseredve,nem tudok rajonni mi lehet a baj.Cumit nem kapott soha,banatomba probaltam tapszert uvegbol,de nem kellett neki,szo szerint a kepembe vigyorgott!

Holnap kapjuk a 8 hetes oltast es a ROTA-t,lehet hogy etvagytalan is lesz,sok kismama tapasztalta.Segitsetek letszi!Meddig tarthat meg?Ha setalok vele,ugy ahogy eszik,de ez nem megoldas,es igy alig indul be a tejleado reflexem is.Mit tegyek?5500 gr a sulya,de nem eszi meg a 800 gr-mot,ami annyira nem is izgat,de amit megeszik legalabb "szepen"enne megnem igy balhezva!!!!!Tejcim van,1 cicibol eszik,a masik mar nem kell,napi 2-5 kaki is van.


2009. jún. 2. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Vleg semmi baja nincs, most kevesebbet eszik és kész. Amit írsz, hogy rácuppan elengedi, majd újra, ilyen nálunk akkor szokott előfordulni ha fáradt és akkor van ilyen cirkusz.Az oltás miatt meg pláne ne aggódj, nagyon kevés babánál van ilyen kisérő tünet, hogy étvágytalanabb.
2009. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt.Lehet benne valami,mert pl furcsi utan rendszeresen csinalja,biztos kimeriti a meleg viz,a pancsi.Ejjel pedig semmi gond felalomba.Rmelem kinovi.Tudok esetleg valamit tenni azert?Vagy turelmes legyek,es varjak.Lenyeg hogy hizzon?!De igy? Kb 1 hetig csinalta,3 napig visszaallt,tok jol evett,aztan 4 napja megint.Ezerszer vegiggondoltam mitz csinalhattam maskepp,kaja,viselkedes,kozmetikumok stb...de ne jottem ra!
2009. jún. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!