Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Na ilyet mégis hol tudok venni?

Na ilyet mégis hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Anyukák! Avent-es mellszívómnak az a gumis 'szívó része' megtört, így még ugyan működik, de már nem az igazi (az a gumi belső rész, amiből kiáll egy műanyag pöcök, amihez csatlakoztatni kell magát a pumpát, és ezt a gumi részt "emeli meg" a pumpa). A csomagban volt egy tartalék, de ez már az a bizonyos tartalék, amit használok.


Nem tudjátok, hol lehet beszerezni másik alkatrészt? Emiatt nem akarok venni 8 ezerért másik mellszívót! :/


2012. febr. 9. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Teszveszen, vaterán szoktak lenni alkatrészek, nézd esetleg ott.

Mindjárt megkeresem az aventeseknek a mail címét, nekem a csillagszelep ment tönkre és onnan kértem, küldték is egy héten belül.

2012. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kérdezd meg,alul van a kapcsolatfelvétel.

2012. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt keresed?

2012. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam. Sajnos amit kerestem az nem elérhető. www.pro-mama.hu. az biztos, hogy az e-mail címük pro-mama@pro-mama.hu (ezt megtaláltam a levelezésemben)


TIVA-MED Kft.

1031 Bp. Varsa u. 14.

Tel/Fax: 430-1240

emil: tivamed@enternet.hu

www.tiva-med.hu


Állítólag ők is foglalkoznak aventes cuccok értékesítésével.

Amit keresel az pedig a mellszívó szilikon membránja.

2012. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, azaz, amit linkeltetek!


Nagyon köszönöm a segítséget, gyorsan le is csapom :)


Még egy köszi, és zöld kezecskék! :)

2012. febr. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!