Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehet, hogy egy orvos...

Olyan lehet, hogy egy orvos úgy találja, hogy egy nő nem terhes és aztán kiderül mégis babás volt? Ti hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én hallotam, ő is ember és tévedhet.
2010. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak rendkívül korai terhesség esetén, a menzesz elmaradása környékén, vagy utána nem sokkal. 6. héttől már szívhang van, a méh állaga is más, stb. egy idő után már egyértelmű.
2010. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Élő példa vagyok rá. 6 hetesen mentem orvoshoz, aki nem állapitotta meg a terhességet, volt 6 hetesen egy negativ teszt. de ez mind fogamzásgátló mellett történt, ugy hogy rendszeresen szedtem, kihagyás nélkül, antibiotikum szedése nélkül. Nem volt menstruációm. Kaptam egy receptet amit ha kiváltok és szedem megjön a mensim, de valami nekem azt sugta hogy itt valami nem stimmel. Igy ennyibe is maradt....

Majd 11 hetesen mentem egy rutin vizsgálatra, ekkor mondták hogy szeretnék e babát? Mondom nem, hisze a gyógyszert is ezért szedem. És közölte a z orvosom, hogy oké, akkor a gyógyszert tegyem le, mert kismama lettem....

És a kezembe nyomtak egy uh- papirt. Szerintetek? De a terhességem nem maradt meg...

Ennek 3 éve, és szerdán tesztelek ujra 3 év után :):)

2010. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!