Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt esett valaki...

Szoptatas alatt esett valaki teherbe es tovabbra is szoptatott es semmi baja nem lett a pocaklakonak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Csak annyit tudok, hogyha anyuka megfogan, elapad a tej. Barátnőméknél így volt.
2012. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nagyon friss, kb. 5 hetes babás vagyok. A Lányom 15 hónapos, még 3* szopizik egy nap. Beszéltem ezügyben a Védőnővel, azt mondta, ennyitől nem lehet bajom, de lassan el kell majd hagynom a szoptatást, legkésőbb a 20. hét végére! Egyébként a tejem nem apad!
2012. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a tejapadas a legnagyobb baj, ami tortenHET, hanem, hogy a szoptatas mehosszehuzodast idez elo, es ez okozhat vetelest, koraszulest. Persze, ez nem minden esetben tortenik igy, ahogy ezt a gyakorlat is mutatja, de megtortenhet. Mi szeretnenk kisbabat meg, es bar meg meg sem jott, de megvarom ezzel a szoptatas veget, biztos, ami biztos.
2012. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Moncsa:szia!sokan vannak akik a végéig szoptatnak ha nem lesz görcsölés stb akkor nyugodtan szoptathatsz tovább is!!!
2012. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem vitatkozni akarok. Csak vannak tenyek sajnos. Teny, hogy mehosszehuzodast idez elo, es az pedig teny, hogy okozhat vetelest. En tudok ilyen esetet, rokonomnak volt. Amikor gorcsolest erzett, azonnal, abban a percben ment ugyeletre, ahol nem tudtak ebben segiteni, mert vagy vagy, tul korai volt a terhesseg. Sajnos elment, be kellett fekudni tisztitasra. Es nekem akkor jutott eszembe, hogy olvastam errol cikkeket, hogy nem ajanlott szoptatas alatt teherbeesni. Az ember nem hiszi el es nem latha a tenyeket, amig ot nem erinti a dolog. Sajnos. En a magam reszerol eldontottem, hogy en megvarom a szoptatas veget.
2012. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én végig szoptattam a terhességet és semmi baj nem volt. OkozHAT méhösszehúzódást, de nem törvényszerű. Ahogy olvasom a többi hasonló kérdést, nem én vagyok az egyetlen aki utána tandemban szoptatta a kicsit és a picit.


Amúgy én amint teherbe estem a másodikkal, beszéltem a dokimmal és a kórház neonatológusával és ők azt mondták, hogy ha nincs probléma a terhességgel, akkor nyugodtan szoptathatok.

A tej pedig nem apadt el, az íze elvileg változhat, amit vagy megérez a nagyobb gyerkőc vagy nem (az enyémet nem zavarta). Ami kellemetlen volt az az, hogy a mellbimbóm érzékenyebb volt a terhesség alatt.

2012. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: "Amikor gorcsolest erzett, azonnal, abban a percben ment ugyeletre, ahol nem tudtak ebben segiteni, mert vagy vagy, tul korai volt a terhesseg."


Ilyen sajnos mással is megeshet (pl. a barátnőmmel is ez volt), pedig nem is szoptattak.

2012. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat persze, hogy megeshet nem szoptatas alatt is. Csak itt nyilvan emiatt tortent. Nem azt mondom, hogy nem lehet szoptatni terhesseg alatt, hanem azt, ha tervez valaki kisbabat, akkor okosabb dolog kivarni a szoptatas veget, mert okozHAT vetelest. Es orulj neki, hogy vegig szoptattal es semmi baj nem tortent. Es sok ilyen anyuka van, aki szoptatott es rendben volt minden. Csak azt akartam irni, hogy erdemes varni.
2012. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!