Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismamák! Milyen a jó mellszív...

Kismamák! Milyen a jó mellszívó? Elektromosat érdemes venni vagy kézit?

Figyelt kérdés
Még vásárlás előtt állok és nagyon tanácstalan vagyok.Mondanak ezt is azt is.
2012. febr. 14. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Eddig 2 gyerekem van.A lányomnál kézi mellszívót használtam,--rengeteg tejem volt a szomszéd gyerekének is én küldtem a tejet--nagyon fárasztó és lassú volt.A második gyerkőcnél pesztonka mellszívót vettem,ami egyben orrszívó is.Szuper gyors és az orrszívó részt is kihasználtuk! Most várom a 3. babámat.Az előzőleg használt gépet elajándékoztam. Épp tegnap vettem egy használt szintén pesztonka orr illetve mellszívót a vaterán 4000 ft-ért! Ki kell főzni fertőtlenítésként. Ha esetleg irtózol a használttól 9900ft ért láttam az auchanban újat!

Jó babavárást! Üdv:Viki

2012. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2012. febr. 20. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!