Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit kellene hogy egyen...

Mennyit kellene hogy egyen egy 3hetes baba?

Figyelt kérdés
Tegnap mérték, és a múlthét óta nem gyarapodott a súlya a babámnak.Sőt, a múlthéten 3120g volt, most 3100g.Bár másik mérlegen mérték.Most mérem minden evés előtt és után.50-90ml-ket eszik egy alkalommal 2 mellből.Nekem ez kvésnek tűnik.
2012. febr. 16. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne méregesd minden evés előtt és után mert csak még jobban rá görcsölsz az én fiam általában 120evet egy ciciből,neki elég volt.Ha ugy érzed kevesebb a tejed és neki nagyobb igénye van rá tedd többször mellre én 2óránként szoptattam éjjel,nappal.nem azt mondom ,hogy te is ezt csináld de figyeld az ígényeit mert nincs két egy forma baba.
2012. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem túl sok. Pár napig bújj vele ágyba, szoptasd gyakrabban, amikor csak hajlandó elfogadni, legyes sok bőrkontaktus, egy alkalommal többször is válts mellet (ahányszor csak elfogadja, akár 4-6 alkalommal is). Ne az egyes szoptatásokat mérd, hanem a napi elfogyasztott össz tejmennyiséget. De ennél is informatívabb, hogy 2-3 nap alatt így mennyit nő a súlya. Fordulj szoptatási tanácsadóhoz, hogyan tudnád a babádat hatékonyabb szoptatásra serkenteni (nem sárga, aluszékony?). Ha nincs változás a tejmennyiségben, súlynövekedésben, akkor nálatok lehet, hogy érdemes a tápszerpótláson is elgondolkodni.
2012. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!