Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Próbaszoptatásnál mit láttok...

Próbaszoptatásnál mit láttok mennyit eszik egy 3hetes baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szia,

Mi az a próbaszoptatás?????????

Nekem már van egy 17 hós bébim, még mindig szopizik, de én ezt a kifejezést nem tudom hová tenni...

2009. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, én se tudom, mi az.

Másfél hónapos anyuka.

2009. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még róla, pedig már a negyedik babámat szoptatom. vigyázz, egy szoptatás mérése becsapós lehet! Nem biztos, hogy minden alkalommal ugyanannyit eszik a baba.
2009. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
a próbaszoptatás az, amikor az orvos vagy védőnő jelen van a szopinál, előtte és utána lemérik a babát hogy lássák, mennyit eszik, van-e elég tej... stb. Azért baromság, mert egy baba nem eszik mindig egyformán, mint ahogy mi sem, illetve az anyukán rajta lehet ilyenkor a teljesítés kényszere miatt a lámpaláz, ami a gátolhatja a tejleadó reflexet. Az én fiam pl reggel alig eszik 60 grammot, estére bevágja a 140-et.
2009. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell mérni a baba evéseit. ( Próbaszoptatás) Pontosan azért nem, mert ha van legalább hat pisis pelusa egy nap, alszik az etetések után 1-2 órát és hetente meghízza a 12-2o dkg-ot, akkor elég a tejci, annak ellenére, hogy lehet hogy csak 60-akat eszik, de lehet, hogy 100-120 is. Babája válogatja. önbizalom kitartás és szoptatni akarás, gyakori mellretétellel.
2009. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sincs ertelme a probaszoptatasnak azt eri el vele az anyuka hogy kiborul es remeket lat hogy nem eleg a tej...stb.mindenfelet elkepzel stresszeli magat es attol bizony kevesebb lesz a tej.ezt tapasztalatbol mondom.nyugi es sok szopi.
2009. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta hülyesé a próbaszoptatás, felesleges stresszhatás, amire egy szoptatós nőnek nincs szüksége.
2009. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!