Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell megmérni mennyit...

Hogyan kell megmérni mennyit szopizott a baba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megméred szopi előtt és után a 2 különbsége a válasz. Persze ilyenkor ruhában kell mérni.
2012. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. eddig eszembe sem jutott, hogy mérjem mennyit evett a babám. Igaz még csak 5hetes és szépen gyarapszik, de éppen kiváncsi vagyok mennyit szopizik.
2012. febr. 16. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell vele sokat foglalkozni csak, ha baj lenne. Üdv.
2012. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 hetesen, ha szépen nő, akkor már felesleges méregetni.

Nekem mindkét gyerekemmel gond volt az elején, én mértem, de csak pár hétig.

2012. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pupilla válasza:
0%
ne már hogy ilyenek vannak . bérelsz babamérleget amit sokhelyen lehet (bármelyik baba boltban meg még máshol is).evés előtt leméred a babát megjegyzed a súlyt majd evés után megint mérsz a kettő közötti súlykülönbséget ette a baba grammban 10gramm-20-30-40-50 stb változó hogy mennyit eszik és hogy mennyi tejed van. (mérésnél mi inkább levetkőztettük vagy egy vékony body volt csak rajta)ha viszont nincs mód mérlegre akkor fejned kell a tejed hogy tudd mennyit eszik a baba .ellenkező esetben dúrva következményei lesznek ha nem eszik és te azthiszed hogy igen. a baj rendszerint szüntelen nem nyugtatható sírással indúl, de ilyen csaknem fordúl elő .
2012. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pupilla válasza:
ez a válasz egyébként nem csak neked szól mert te már kicsit túlhaladtál a válaszomon hisz a baba 5 hetes múlt de vannak mások akiket érdekelhet egy részletes válasz . köszönöm.
2012. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Azt akartam írni -joggal feltételezhető ostobaságod okán-, hogy kérjél igazságügyi boncolást. De rájöttem, kissé morbid lenne, úgyhogy nem írom. De tényleg. Ha ilyen egyszerű kérdésekben nem vagy képes önállóan megoldást találni, mi lesz, ha, neadj' isten, komolyabb baj adódik?? Nem volt kissé korai a szaporodás? Mibe, hogy nem direkt volt?!
2012. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekam az 1. gyerekem, a kisfiam nem szopizott, csak kb 5 hétig, a tápszert könnyű volt és kellett is mérni. A 2. gyerekem, a lányom viszont 1 évig szopizott. Sosem mértem mennyit eszik,úgyis elfogadott, ha kibír 3-4 órát evés nélkül, akkor eleget szopik. Nameg a védőnőnél mértük rendszeresen a súlyát:) Szóval míg nem akar fél óránként a cicin lógni...biztos nem lehet nagy baj:)
2012. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!