Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan valaszam el a kicsit a...

Hogyan valaszam el a kicsit a cicitol?

Figyelt kérdés
Lassan 18 honapos cicifuggo de sajnos elegge legyengult a szervezetten folyamatosan beteg vagyok es az orvosok azt ajanlottak h valasszam el mivel valamilyen kezelest kellene vegig csinalnom ami nem tenne a kicsinek jot kb 3 hetem van amig elkezdenem a kezelest egyelore csak csokkentetuk a szopizas szamat napkozben nagy kinok reven mert sok sirassal jar valaki tudna e olyan modszert irni ami csokkenti a tejet v barmi otlet jo lenne hogyan csinaljuk tovabb. koszonom

2012. febr. 21. 15:31
 1/5 xStefix ***** válasza:

Ha megengeded, én szopis tanácsadót javasolnék ezügyben, mert szerintem lehet olyan praktika, ami segítene, hogy újra gatyóba rázza az egészségedet, és közben meg tudnád tartani a szoptatást is. Vagy ha nem is szeretnél tovább szoptatni, de esetleg annyival így is jobban lennél, hogy kicsit elnyújtva, de kevésbé erőltetve is el tudod majd idővel választani a gyerkőcödet. Mert ha tényleg ilyen cicifüggő, akkor én elég valószínűtlennek tartom, hogy 1 hónap alatt le fog szokni - vagy drasztikus megoldást kell választanod, hogy menjen, bár én ezt (elsőre) sose javaslom, mert sokszor több kára van, mint haszna. (A lassabb általában kíméletesebb is, mindenkinek...)

Ha gondolod, priviben ajánlok konkrét személyt is.

2012. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy cicifüggőség nem tejfüggő...nálunk legalábbis az van, hogy hiába van kevés tejem, fiamnak akkor is kell a cici...

Én úgy csinálom, hogy folyamatosan veszek el tőle 1-1 szopit.

2 napja nem szopizik reggel, megvárom míg ez már normális lesz neki(kb 1 hét) és utána elveszem tőle az estit is.Lehet drasztikus, de nincs mit tenni...mondom neki, hogy "nincs több cici, már nagyfiú vagy,stb"

Hányszor szoptatsz még amúgy?

2012. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsonek sajnos mi erdelyben elunk hat azt mondtak h vagy az elvalasztas h kikezeljek a mandulaim vagy a mutet:(

masodiknak hat kb 5x ami mar nem sok ennyire csokkentetuk mert a kicsim meg viz hejett is tejcsit kert nem beszelve h ejjel is meg vagy 2x szopizik.

SAjnos itt olyan dokik vannak h mondtam nekik h egyik naprol a masikra nem lehet elvenni ok meg azt mondtak h csak 2 napig sir aztan megszokja de en belezavarodnek ha sirni latnam.

2012. febr. 21. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, akkor is ki kell találni valamit és ez az idő túl rövid ahhoz, hogy finoman elvedd tőle..az a baj, hogy így is úgy is sírni fog....lehet azt csinálnám, hogy lecsökkenteném 2-re a szopikat(reggel,este) ez így menne 1-2 hétig, aztán a maradék 2 szopit is elvenném.

A lényeg hogy figyelj, hogy igyon eleget!

2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
inni iszik szerencsere:) valahogy tul leszunk ezen mind mindennen koszonom a valaszokat:)
2012. febr. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!