Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint válaszam?

Melyik terhesvitamint válaszam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amelyiket az orvosod, védőnőd javasolja.
2011. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mindegyik jó, én gravidát szedtem, 20. héttől csak magne b6 t
2011. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amelyikre van pénzed. Ha egy sima centrumot szedsz is jó. az elején folsavat szedjél nagyobb mennyiségben de az csak a 12-ik hétig lényeg.
2011. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ilyeneket szedni. Inkább a helyes táplálkozásra figyelj oda, ne tablettákkal tömd magad!
2011. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én gravidát "szedtem". Talán 4 szem hiányzik a dobozból, mert nagyon rosszul voltam tőle. Egyébként én azóta sem szedek semmit, inkább odafigyelek, hogy mit eszek. Egyébként én képes vagyok 1-1 kilót megenni vacsira bármelyik gyümölcsből, úgyhogy nem hiszem, hogy annyira fontos lenne szednem bármit is:)

20hkm

2011. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedtem a 12 hétig. Most átt kell térjek a ladeevitre. Mindkettőt az orvosom mondta. Az utóbbi jóval olcsóbb.
2011. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem semmit, csak igyekeztem "mindent" enni! 25 hetes vagyok, a babám még egy picivel így is nagyobb, nekem pedig tökéletes a véreredményem!

Mondjuk nálam a doki sem javasolta. Persze,ha a dokid ajánlja,akkor szedd!

2011. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem orvos femibiont javasolt, de attól összevissza hánytam. Most a Gravidát szedem és semmi bajom.
2011. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hipp natal szirupot!
2011. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elsőnél Elevitet szedtem, most a attól hányok. Jelenleg a femibiont szedem.
2011. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!