Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruáció miatt csökkent...

Menstruáció miatt csökkent tejtermelés visszaáll vagy már kevesebb marad?

Figyelt kérdés

Szülés után 4. hónapra megjött :(

Eddig csak anyatejet kapott a babám, de a tej mennyisége egyik napról a másikra nagyon lecsökkent.

Eddig 150-180 ml-t evett, most a két ciciből 70-80 ml-t tud enni :(


3 napik küzdöttünk, de ma már kellett tápit adnom, mert a fagyasztóból is elfogyott a tej :(


Sokat van cicin, másfél két óránként, napi 3-4 litert iszom, eszem rendesen és mégsem jobb a helyzet :(


Volt valaki akinek már nem állt vissza a tej mennyisége a menstruáció után?

Mit tegyek?


Sírva adtam neki a tápit (persze a szopi után)


2012. febr. 25. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

ne sírj felelsleges,ez van. Semmi baja nem lesz a tápszertől,akkor lenne baj, ha nem lenne tápszer.

Nekem nem változott a mennyisége, valószínüleg az íze volt más, mert az első napon nem szerették,de aztán ettek újra mint előtte

2012. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk nem zavarta az íze úgy vettem észre csak nálunk is kevesebb volt,aztán persze utánna voltak napok mikor több volt mikor direkt őszilevet ittam,meg többet pihentem..
2012. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 4,5hónappal jött meg, és ezzel egy időben elkezdődött a fogzás a fiamnál.Sajnos nálunk olyan durva lett a helyzet, hogy bármit csináltam, a babám nem óhajtott szopizni-sírva adtam oda a tápit. Még nem apadt el a tejem, próbálkozunk a szopival(6 hónapos és végre kibújt 2 foga), de nehéz, mert most meg harapdál.
2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontroll előtt pár nappal jött meg. Ekkor már lecsökkent a tej mennyisége. Most 9 hetesek vagyunk és 2 hete már csak napi 3 etetéshez tudok anyatejet lefejni, a többi etetésnél tápszert kap a babám. Ő még a cicimet sem hajlandó azóta bekapni. Én is nagy harcot vívok mai napig, de sajnos semmi eredménye. Nincs több tejem pedig már mindent kipróbáltam. Rengeteg pénzt elköltöttünk csodaszerekre. lassan belenyugszok, hogy amíg van egy kevés tejem azt megkapja és utána csak a tápi marad.
2012. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A 4. napon már sokkal többet tudott enni a babám.

Most már újra minden a régi :)

Újra 180-200 ml-t szopik :)

Remélem már így is marad!

2012. febr. 27. 13:44
 6/6 Micimici válasza:
Sírva...:S
2016. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!