Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortól alakul ki - áll be -...

Mikortól alakul ki - áll be - a kereslet - kinálat?

Figyelt kérdés
2 hónaposak vagyunk és még nem az igazi, néha kevesebb néha több tejcsim van.
2008. ápr. 9. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is 2 hónaposak vagyunk. Nekem 5 nap után beállt. Én semmi mást nem adok, se tea, se víz. Igény szerint szoptatok.
2008. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és se cumi, se cumisüveg...
2008. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem folyton változik, hiszen a babának is vannak növekedési ugrásai, az utolsó kb 6 hónaposan; aztán éjjel is egyre többet alszik (vagy nem), de ez is folyton bekavar. Aztán ahogy élénkebb lesz, ritkábban kér szopit esetleg, akkor az megint bezavar.

Szerintem 3-6 hónapos kor között fog nagyjából jó lenni először, aztán ha már hozzátáplálsz, onnantól nekem már fel se tűnik, most kevesebb vagy több, hiszen kipótlódik egyéb étellel.

2008. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így szép és jó lenne!De mit csinálsz egy éhes, sírós babával, ha kevés volt a ciciben? Hiába próbálom nyugtatni, váltogatva mellere helyezni, ha nincs benne már!Muszáj adni üvegből!Persze anyatejcsit.Harcolok vele elég sokat, de ha maszírozom, nyomkodom és nincs?!Kénytelen vagyok cumisüvegre szorulni!Türelmesen várnám, hogy beálljon, de már 8 nap mulva három hónapos.
2008. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem írónak: én is kínlódtam, esténként gyakran 2 órán át szopizgattunk, de a lányom nem fogadta el még lefejve sem, se kispohárból se kanállal, se cumisüvegből. Aztán egy szoptatási tanácsadó mondta, hogy nem éhségből teszi, hanem egyszerűen ez jó neki, hogy így van a közelemben. utólag azt mondom, igaza van, bármilyen nehéz is ezt elhinni, hogy nem az éhségtől sírdogál és szopizik.
2008. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!