Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Első menzesz után romolhat a...

Első menzesz után romolhat a tej MINŐSÉGE? Véglegesen?

Figyelt kérdés
Amióta megjött (3 hete), nem gyarapodott a babám súlya, pedig e tej mennyisége nem változott. Eszik is rendesen de nem hízik, okozhatta ezt a hormonváltozás? Lehet hogy már nem olyan tápláló a tejem emiatt...
2012. márc. 1. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
én a babám 4hós kora óta menstruálok, neki még az étvágya sem változott, gyarapodott folyamatosan, kivéve, mikor elkezdett mászni. Nem hiszem hogy van összefüggés, ha igen, akkor csak az alatt az idő alatt, amíg megvan. Mennyi idős? nem lehet hogy lemozogja?
2012. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott semmi változást a szoptatásban a mensi. Szülés után hat hónappal jött meg és 3 évig szoptattam a fiam.
2012. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Az összetétele változhat, mert pl. néhány anyuka tejének az íze is megváltozik ilyenkor. De ez nem minőségbeli romlást jelent, pláne nem ettől nem fog hízni a babád szerintem.

Az életkora fontos lenne: nem duplázta mostanság a súlyát? Vagy nem kezdett el sokkal aktívabb lenni (mozgás, nézelődés, játék)? Sokkal inkább ezek okoznak ilyen stagnálást.

2012. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!