Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után véglegesen...

Császármetszés után véglegesen érzéketlen marad a bőr a vágásnál?

Figyelt kérdés
3 hónapja volt császármetszésem (nagy bánatomra), de a sebemnél még mindig olyan a bőr, mintha nem is az én hasam lenne. Érzéketlen és kellemetlen megérinteni. Ez fog változni? Vagy már ilyen marad? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2011. dec. 2. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az idegsejtek nem regenerálódnak soha.
2011. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezzel vitatkoznék. 16 évesen műtötték mindkét lábamat és évekig érzéketlen volt ott a bőr illetve olyan zsibbadás érzés volt amikor hozzáértem. De sokáig, vagy 6-8 évig biztosan. Nem tudom mióta de most már teljesen érzem, olyan mintha nem lenne ott műtve. Most 30 éves vagyok. Különben császárom is volt de annál én ezt nem tapasztaltam, érzem normálisan az első perctől úgy emlékszem.
2011. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 22 hónapja volt császármetszésem, és most már 98 %-ban ugyanolyan érzékenységű, mint előtte volt. Talán annyi különbséggel, hogy a vágás helye nyilván sosem tűnik el, ezért minimálisan más érzetet nyújt. 3 hónap után teljesen normális, amit érzel, de nyugi, örökre nem marad azért ennyire érzéketlen.
2011. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 hónapja szültem császárral.Még mindig érzéketlen,de már nem annyira.
2011. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 hónapja volt császárom és már 95% -ban ugyanolyan mint volt
2011. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig észre sem vettem, hogy érzéketlen, de most megvakargattam és valóban nem érzem. 2 hónapja volt császárom. Engem nem zavar amúgy.
2011. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt tudom, hogy már soha nem lesz olyan mint régen, de megnyugtat, hogy írtátok, hogy azért még alakul. Engem nagyon zavar, mert ha hozzáér a nadrág akkor rossz érzés. Meg eleve a tudat, hogy ott érzéketlen már az is rossz. De majd alakul. :-)))
2011. dec. 3. 12:19
 8/8 anonim válasza:
Nyolc év alatt végülis nekem javult, de nem sokat :( viszont meg lehet szokni.
2011. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!