Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ehető ételrece...

Szoptatás alatt ehető ételrecepteket keresek! Miket lehet ennem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem konkrét receptek, de érdekes cikkek a szoptatás alatti táplálkozással kapcsolatban:

[link]

[link]

2008. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és

[link]

2008. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs alergiád, akkor mindent ehetsz, csak a K betüsöket kerüld, és a hüvelyeseket: káposzta, kelkáposzta, karfiol, karalábé, baba, borsó, lencse stb. Nagyon erős/csípős ételeket se egyél.

ezek ugyanis felfújnak és a kisbabának is gázokat okoznak.

egyél sok zöldésget, husokat, halakat, egyél sokoldalúan, mert most alakítod ki az ízlését.

2008. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami téged puffaszt. azt kerüld, bár inkább azt mondják, figyeld meg, mi okoz a babának pocifájást. Nem kell speciális étrendet tartani.
2008. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt nem kell diétázni, mindent ehetsz, amit szeretsz. Lesz egy-két étel, amit nem szeret majd a baba pocakja, de ezek gyerekenként változnak. Én pl. nagyon szeretem a babot is meg a karfiolt is, és ettem is szoptatás alatt, a fiamnak nem volt tőle baja. Ellenben ha borsót ettem, akkor nagy sírás-rívás volt. Pedig az nem is k betűs :)
2008. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A K betűsek és hüvelyeek problémásak lehetnek na és a trópusi gyümik(ananásztól nagyon fájt a pocija).Én eszek mindenből egy kicsit, hogy szoktassam.Van hogy egész éjszaka durrog:)De muszáj 2-3 hósan drasztikusnak lenni, mert nem fogja megszokni a pocija. Az se jó ha kímélő vagy.Amit megkívánsz egyél!Először keveset, majd ha minden oké, lehet többet is.Nekem eddig bevált.Most 11 hetes a bébi.
2008. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például mindent eszek, K betűset, puffasztót és minden nap iszom egy pohár tejet is. Semmi baja, nem hasfájós. Egyedül a rostos üdítőktől fájt a pocakja, azóta csak szénsavmentes ásványvizet iszok. Szerintem ez babától is függ, figyeld meg a babócádat, hogy milyen étel megevése után sír, azt iktasd ki egy időre.
2008. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!!!
2008. ápr. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!