Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ihatok capucci...

Szoptatás alatt ihatok capuccinot, hogyha terhesség alatt nem ittam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akár napi 1-2 kávét is, nem szokta a babák alvását megzavarni.
2009. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Koffein van abban is!Szerintem nekem attol voltnyugtalan izgaga a fiam!Max fel adagt,de figyeld ot!En 3 nap ittam miden reggel,hulla voltam,es csak utanna jottem ra,hogy talan a capuccinotol nyugtalan...
2009. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én terhességeim és szoptatások alatt is ittam kávét, most is. Hol főzöttet, hol porkávét. Nincsenek alvási gondjaink, pedig a babám csak anyatejes, 6 hónapos.
2009. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan ihatsz, abban nagyon kevés a koffein. Én is ittam terhesség alatt is, bár csak néhányszor, de csak azért mert nem kívántam. Most viszont napi 2-3-at is megiszok és még én is szoptatok. Nyugodtan ihatsz, nem lesz tőle semmi bajod sem,és szerintem a baba sem lesz tőle nyugtalan, az én kislányom nem nyügös tőle, ugyanolyan nyugodt, mint eddig. A védőnő is tanácsolta, hogy kávé helyett capuccinot igyak.

2 hós kicsilány anyukája

2009. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos és a terhesség alatt is ittam és most is, pedig még szopizik, de semmi baja. A neki kellő adag alvást lenyomja és szépen fejlődik.
2009. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 nem gáz. Én sem mertem inni a terhesség alatt sem, de nagyon hiányzott, a védőnőm azt mondta hogy ennyi belefér, semmi baja nem lesz a babának.
2009. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!