Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 éves és még szoptatja?...

8 éves és még szoptatja? Normális dolog szerintetek? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74


egy másik kérdéshez linkeltem be, de gondolta kiírom kérdésnek is, mert érdekelnek a vélemények.

Szerintem ez már nem egészséges inkább beteges...


2012. márc. 9. 13:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

igen,kb erről van szó benne.

Amúgy én csak azt nem értem, hogy miért kell undor tárgyává tenni a szoptatást...mert szerintem ebben az esetben ez van.

És tényleg nagyon beteg az anyuka gondolkodása....szerintem ezzel tönkreteheti a gyerekei életét.

2012. márc. 9. 16:19
 12/15 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom, hogy a másik kislány miért nem szopik? nem ő mondja,hogy nincs jobb a tejnél,jobb mint a mangó?
2012. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

brrr..... jó dolog a szoptatás, de BABÁKNAK való!

szerintem fél éves korig alapvető szükség, egy éves korig indokolt, másfél éves korig megértem.

2012. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xStefix ***** válasza:

Nem normális, de "csak" szó szerinti értelemben, mert a megfogalmazás szerint az a norma, amit az emberek kimondott vagy íratlan "közmegegyezéssel" annak tartanak. És ez már annál jóval több idő.

Az is igaz, hogy nem is átlagos dolog, mert eddig nagyon kevesen szoptatnak.


Konkrétan az ő esetükben lehet, hogy ez így teljesen rendben van, különben valószínűleg nem csinálnák így.

Azt meg, hogy ennek idővel milyen kihatásai lesznek, lehetetlen előre megjósolni. Lehet, hogy lesz negatív hatása, de lehet, hogy egyáltalán nem. Millió dologtól függ, ki tudja.


Ha az egyéni véleményem érdekel, szerintem is sok a 8 év, én nem csinálnám ennyi ideig. De ettől függetlenül elfogadom, hogy náluk így van.

2012. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!