Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vajon miért nem segít a...

Vajon miért nem segít a homoós bogyó? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Urtica Urens 5ch-t szedek már lassan 2 hete, és nem növeli a tejem. Mindent előírás szerint csinálok. Nálam vajon miért nem segít?

2012. márc. 10. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert homeos.... Nincs benne hatoanyag, ertelme sincs, csak penzkidobas.
2012. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is használtam ezt szoptatáskor, nekem kb 2 hétig használt aztán semmi. Amúgy nem értek egyet az előzővel, mert különböző betegségekre is használtam már homeós bogyókat és azok jók voltak.

Próbálj ki valami mást, például szoptatós teát vagy a barna sört hátha használ.

2012. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az urtica Urens nekem sem vált be, de a Ricinus communis 5ch szuper jó volt. Szerintem próbáld ki.

És igen is van értelme a homeopátiás szereknek, csak meg kell találni a megfelelőt. A babámnak nagyon folyt az orra, tüsszögött és könnyezett a szeme, vettem neki allium cepa 9ch-t másnapra semmi baja nem volt.

2012. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be, próbálkozz más szerekkel. Ajánlom a More Milk kapszulát, ami sajnos nagyon drága, de nálam csodákat művelt. Hasonló a görögszénamag tea, az a More Milk egyik alapanyaga, az is jó lehet, és jóval olcsóbb, talán elég lesz az.
2012. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 xStefix ***** válasza:

Azért, mert önmagában ezek a tejszaporítók nem fognak segíteni, ha a szoptatási gyakorlatod nem jó. Csak együtt működnek.


Egyébként még annyit, hogy akár placebo valami, akár nem, mindkettő segítHET, ha az ember HISZ benne. Pl. ez is lehet az oka annak, hogy valakinek a méregdrága More Milk használ csak, az olcsóbb homeos szer nem.

(Ezt "rendes" gyógyszereknél már régen bebizonyították: amire az ember több pénzt áldoz, az hatékonyabbnak bizonyul a tényleges hatóanyagtól függetlenül is. Azaz, már maga a betegséggel való törődés is gyógyít.)

2012. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Eddig sok tej volt, jól szopizott, most fogy és fogy....

Szerintem a gyakorlat oké, több hónapja szoptatok.

2012. márc. 10. 14:30
 7/14 xStefix ***** válasza:
Miből gondolod, hogy fogy? (Nem bántás, csak sokan rosszul értelmezik a jeleket, ezért kérdem.)
2012. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát tudom, hogy sokan nem szeretik mérni, én mérem, és kb. felére csökkent a mennyiség, kevesebbet tudok fejni is, a baba is kérni szokott még, régen elégedetten hagyta abba, most várja, hogy mikor jön a "harmadik cici".
2012. márc. 10. 14:37
 9/14 xStefix ***** válasza:

Hát ez pont a kevésbé jó szopis gyakorlat ám.. (Nemcsak maga a szoptatás, ami fontos, hanem pont ezek a kísérők is.)

Ha gondolod, szívesen leírom, mit javasolnék neked és hogyan.

2012. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké. :)
2012. márc. 10. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!