Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megjött a menzeszem a lányom...

Megjött a menzeszem a lányom 12 órája nem alszik nyügös. Volt széklete eszik nem lzas nem fáj a hasa. Lehet a hormonális változás ami a menzeszel jár így hat a babámra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, 3 hónapos a kisfiam, szoptatok, és amikor megjött, akkor volt némi balhé, de közben oltást is kapott, én arra fogtam. Homeopátiás Viburcol kúpot szoktam adni ilyenkor, lázas és láz nélküli nyugtalan állapotokban nagyon hasznos. Az időjárás is hathat így, melegszik az idő, szóval sok oka lehet. Ha nagyon nyűgös, érdemes ezt a kúpot kipróbálni, nálunk már 4 gyereknél bevált. :)
2012. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!