Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog a jelentős...

Normális dolog a jelentős hormonális változás 34-35 héten? Eddig nem volt ez, de most szinte bármin elsírom magam. Főleg olyanokon ami babákkal, szüléssel, apukákkal kapcsolatos.

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 08:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Most például ezen sírok. Nem vagyok normális. Az egész terhességem alatt kimaradt ez a sírós rész szerencsére. Most az utolsó hónapra gyagyulok meg?



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. máj. 13. 09:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok szórakoznak veled,plusz a szüléstől való stressz,(lehet hogy tudatalatti,nem kell hogy látványosan parázz tőle)Én 3-4 hete voltam 35hetes,és én is minden hülyeségen sirtam.(pl.kill bill2,pedig az aztán minden csak nem romantikus,azon ha megmozdult a babám,meg egy kérdésen ahol azt irta le a csaj h.6évig próbálkoztak,épp lombikra ment amikor pozitivat tesztelt)Szoval nem vagy egyedül:-)
2009. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tart még ez az állapot nálad, vagy elmúlt már?

Mikorra vagy kiírva?

2009. máj. 13. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
május 25-re vagyok kiirva,most olyan egy hete jobb a helyzet.nyugi,ez természetes,nemsokára jobb lesz.
2009. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!