Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hónapos a babám. Szoptatom...

Két hónapos a babám. Szoptatom. Hétvégén szülinapra megyek, meg lehet szerintetek inni egy kis felest? Ha ezzel ártanék a babómnak, akkor természetesen nem fogok. Véleményeket kérek, nem leszólásokat!

Figyelt kérdés
Ettől kicsitt oldottabb lennék, persze a baba most a legfontosabb.
2012. márc. 13. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért kaptál "leszólást" (szerintem közel sem az volt) mert ez magától értetődik, hogy NEM tesz jót a babának.

NE igyál felest, max egy kis vörösbort. Örülj, hogy tudsz szoptatni, és ne kockáztass feleslegesen.

2012. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért kaptál leszólást, mert ez a feles olyan rosszul hangzik, mint egy alkesz, aki cigizik, meg issza a feleseket a kocsmában. Más lett volna, ha az írod, megihatok-e egy kis vörösbort?
2012. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De leszólás volt, utolsó előtti! Az nem válasz volt! És lám...itt kötöttünk ki. Tudom, hogy nem hangzik túl jól, hogy feles, csak nem volt kedvem részletezni, persze jobban hangzott volna,ha azt írom, hogy rövid ital. Csak épp ez jutott eszembe. Véleményeket vártam, nem azt, hogy megbotránkozzanak és leszóljanak. Mint írtam, nem vagyok egy alkesz, de régen baba előtt pl egy két viszkikólát meg szoktam inni, mert attól jobban fel tudtam oldódni. De így, hogy itt a kislányom és szopiztatom ki fogom hagyni, mert a többségnek is ez a véleménye.
2012. márc. 14. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!