Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tejserkentő vált be...

Milyen tejserkentő vált be nálatok? Csak olyan érdekel ami nem okoz hasfájást a babának!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a laktoherbes tea vált be nagyon. A babának is jó mert olyan gyogynövények vannak bent ami jó az emésztésének. Dm-be meg gyogyszertárba lehet kapni. 13 hós koráig szoptattam a lányomat akkor is azért hagytam abba mert babát megint babát várok :)
2008. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is ittam rendszeresen a lakoherb teát meg homeopátriás bogyókat szopogattam az elsővel volt is tejem nem azt mondom hogy túl sok, de a babának elég. A másodiknál szintén tea és bogyók, de sajna két hét után elapadt pegig a kicsi szopizott volna. Szerintem genetika és stressz függő is.
2008. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A laktoherb teával vigyázni kell,mert ha nagyon sokat iszol belőle,sajnos hasfájást csinálhat a babának. Tapasztalat. Igyál sok folyadékot(én szénsavmentes ásványvizet ittam) és étkez rendszeresen. A második gyermekemnél már semmilyen tejserkentőt nem használtam,mégis 1 éves koráig szoptattam.
2008. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Én a homeopátiás készítményekre esküszöm. Ricinus communis CH5 és Urtica urens.

2008. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Hipp szoptatós teát ittam, egyrészt nagyon finom, másrészt hatásos, és ami nagyon fontos, nem okozott hasfájást a babának. Ezt ott találod a nagyobb áruházakban, ahol a babateák vannak, granulátum formában hengeres dobozban. Azt is szerettem benne, hogy nem kellett vizet forralni és megvárni, hogy ihatóra hüljön, csak meleg vizet töltöttem a pohárb és bele a granulátum.
2008. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem házilag készített köménymagos teát ajánlottak.Szerintetek ez is jó?
2008. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A köményes teával vigyázni kell! Hasi görcsöt csinálhat a babának! Van egy kapszula, ami nem olcsó, de dicsérik: More Milk Capsula. Gyógyszertárakban biztos lehet kapni. Esetleg még Herbariában, Rossman, DM.
2008. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tojás leves :D

vannak természetes módszerek is, az étrendet kell úgy alakítani. nem egyből mindenféle bogyót bekapdosni.

2008. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!