Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés lehet a tejem? Mostanába...

Kevés lehet a tejem? Mostanában a lányom szoptatás közben mindig "bánt".

Figyelt kérdés

Amíg meg nem indul be a tejem úgy bánt, ahogy csak tud. Tépi a hajam, belemarkol a számba, orromba, karmol, veri a mellem, vagy ahol ér. Ha befejezte a szopizást büfizik, van hogy bukik is, de nem látszik jóllakottnak. Ha bukik a baba biztos, hogy jóllakik? Ha csinálok neki tápszert nem eszik belőle sokat 20-40-et csak.

Lehet, hogy el kellene kezdenem a hozzátáplálást? 5 hónapos.


2012. márc. 14. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Elképzelhető. Kezd el a hozzátáplálást, akkor javulni fog a helyzet elméletileg.
2012. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha utána alig eszik tápot szerintem nem éhes. Ha éhes volna akkor utána még egy jó adag tápszert is megenne.

Ettől függetlenül ha akarod lassan elkezdheted a kóstoltatást, de attól jól lakni nem mostanában fog, az hónapokig tart mire annyit megeszik "normál" kajából, hogy attól lakjon jól.

2012. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a foga?
2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolod, hogy a kevés tej miatt lehet. Ezek tipikus baba-dolgok, nekünk is szinte mind megvolt vagy van (száj- és orrtépés, karmolás, vakargatás, macerálás, verés...), barátnőméknél is így megy ez. Lehet, hogy a foga jön, vagy csak szimplán "unatkozik" már szopi közben, mert minden körülötte lévő dolog érdekesebb, mint nyugalomban szépen szopizni.
2012. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 15. 07:21
 6/8 Tóth Nikolett Alexa válasza:
Egy ideig az én kisfiam is ezt csinálta! és utána 2 hét mulva elapadt a tejem! lehet hogy kevés neki már a tejcsi vagy már szüksége van szilárd táplálékra! esetleg bizonyos ételektől mint a csípős vagy nagyon fűszeres ételek a hüvelyesek ezektől megváltozhat az anyatej íze és lehet hogy ez nem tetszik neki.
2012. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mofli211 válasza:
Szia nekünk is hasonlókat csinál a pici, de én olvastam h az a fogzásnak a jele, sőt ha saját magát is (babrálja) vagyis a fülét az arcát dörzsöli az olyankor azt jelenti h a fájdalom kisugárzik az állkapocsba fülekhez mert íz ínye készül a fogacskára
2012. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg fogzás. A napokban kezdte, hogy még a saját arcát, homlokát is ütögeti néha.
2012. ápr. 4. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!