Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb kézi és gépi...

Melyik a legjobb kézi és gépi mellszivó, és melyik a leghatásosabb tejszaporitó homeopátia, tea vagy tabletta?

Figyelt kérdés

egyéb praktikákat is szivesen fogadok! az is érdekel h már a korházban elkezditek inni pl a tejszaporitó teát?


köszönöm!!!


2012. márc. 14. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Kézi Avent mellszívó nekem nagyon bevált!

Tea:Igen én már a korházban elkeztem inni de nekem nem nagyon hatott :(

2012. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kézi avent,ha nem kell sokat fejned.

Gépi:medela mini,ha profibb kell,a medela swing.

Tejszaporító csodaszerek:ha nincs tejed,ezektől sem lesz, sem a fejéstől,sem semmitől.Pihenj, igyál sokat, lényegében ennyi a titok.

2012. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat mászkáltam AVENT-es gépi mellszívó után, de végül nem kaptam. Én úgy hallottam, hogy a kézit (bármelyik tipusút) nem tudja mindenki használni, míg a gépit igen. Első gyerekről van szó, gondolom mondanom sem kell. úgy voltam vele, hogy még szülés előtt be kellene szerezni, mert utána már úgysem lesz időm utána mászkálni. A védőnő mondta, hogy ráér még az, de én kitaláltam, hogy nekem kell. Mint említettem, nem kaptam és nem is bántam meg, hogy nem adtam ki érte több 10 ezer forintot, mert:

- császárral szültem és nem is indult be a kórházban még a tejem

- nincsen jobb mellszívó, mint az "organikus" :) (maga a gyerek)

- teljesen felesleges teletenni a hűtőt tejjel, elég, ha annyid van, ami a picinek kell

- én tejszaporító teát ittam, az teljesen elég volt.

Egyébként nagyon nehezen indult ám be a tej, és nagyon fájt is a mellem, de kitartóan szoptattam...


Ha születne kistestvér, én biztos vinnék be teát a kórházba...

2012. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Medela kézi mellszívó, én az Aventtel nem tudtam mit kezdeni (nagy melleim vannak).

Tejszaporításra a mellek kiürítése (=fejés), a gyakori szopi és a sok folyadék az elsődleges, de nekem ezen felül a Motherlove jött be leginkább.

2012. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gepi avent. Sokat probaltam, kezit is gepit is, messze a legjobb.
2012. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Gyakori mellretétel.

Még ha nem is ezt kérdezted. De ez a leghatékonyabb - a többi módszer csak ezzel együtt lesz igazán hatásos.

2012. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!