Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet szauna...

Szoptatás alatt lehet szauna övet használni? Egyáltalán hatásos? Használt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy hatasos! Gyorsan felejtsd el! A legtobb vevo elegeti magat vele a hasan. Veszelyes, es semmire sem jo. Csak beetetik az embereket a jo reklamokkal a TV-ben. Hol vetted Tvshop, Teleshop? Vidd vissza vagy kuldd vissza ha TV-bol rendelted!

Inkabb tornazzal otthon, es menjel el futni amig valaki vigyaz a kicsidre.

Nem vettem, hanem arultam. Nevetseges, es a szemetbe valo. Atveres. Vidd vissza nekik, vegyel valami mast toluk. Hot Plane-t pl. lehet benne zsiradek nelkul sutni-fozni.

2009. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi nem vettem még csak nézegettem de akkor le is mondok róla ...próbálok tornázni csak sajna kevés időm van rá gondoltam ez megszabadít a hasamon lévő hurkáktól
2009. jún. 11. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy nagy vacak az egész, tényleg csak arra jó hogy megégesd a hasad vagy akármidet vele. Kidobni való vacakság az egész sztem is.
2009. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!