Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítség! Napközben egész jól...

Segítség! Napközben egész jól alszik 3 hetes kislányom, de este 7körüli fürdés után,11 előtt nem alszik el?

Figyelt kérdés
Mindent végigpróbáltam, fárasztani, nyugtatni, cicin van, hogy elalszik, de 10 perc után ébred és sír. Próbáltam szopival nyugtatni, mert azt hittem, hogy még éhes, de tátog, viszont nem hajlandó bekapni a cicit, csak rángatja a fejét. Ilyenkor van, hogy visszajön egy kicsi, de tényleg minimális. Már nagyon kivagyok, mert van egy 14 hósom is, aki fogzik és van, hogy óránként is kel éjfél után. Addig tudnék pihenni, de így akkor sem tudok. Mi lehet az oka a nem alvásnak? Már a 3.gyermek, azt gondoltam nem tud meglepetést okozni, de a fiúk legalább könnyen elaludtak, igaz többet is keltek éjjel.Viszont jó lenne 2-3 óra, amikor mindegyik egyszerre alszik.
2011. dec. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pocija fáj. Adj neki espumisant vagy infacolt, maszírozgasd a hasát. :)
2011. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányommal ugyanez volt és a hasa fájt. Én is cicire tettem, hogy megnyugodjon, de mint kiderült ez csak fokozza a hasfájást. Nekünk az Infacol vált be.
2011. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gondoltam erre, de nem láttam semmi jelét, ami ezt nyilvánvalóvá tette volna, kipróbálom a javaslatokat, köszi. Egyébként most sikerült lemérnem kb. 100-at evett, ami nem gondolom, hogy kevés lenne neki. Szóval marad a pocakfájás, mint tipp.
2011. dec. 5. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hasfájás, akkor a gripe watert ajánlanám, a kisfiamnak az segített. Az infacol neki nem volt jó, de minden baba más, ha gondold próbáld ki.
2011. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Nem alszik napközben túl sokat és így este lesz élénkebb?

Nem pörgeti fel őt ekkortájt valami?

2011. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van. 8 órakor fürdünk, utána eszik, ringatom, ha el is alszik nagy nehezen, felkel utána max fél órára rá. 11-kor alszik el leghamarabb, én is kipróbáltam mindent, de nem sikerült előtte elaludnia. Infacolt mi használunk, a Gripe Watertől sokkal rosszabbul lett.
2011. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!