Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás alatt olyan...

Ha szoptatás alatt olyan ételeket eszek, amik lazítják az én székletemet, akkor azok a babáét is fellazítják, vagy neki inkább csak hasfájást okoznak?

Figyelt kérdés

Kizárólag anyatejes a babám, de nagyon ritkán van széklete 4-5 nap).

Azt tudom,hogy ez még normális, a baj csak azzal van, hogy kaka előtti napon már nagyon kínlódik, nagyon nyűgös, olykor akár másfél 2 napon át is.

Amikor jön kaka NEM KEMÉNY, hanem híg, tehát az állagával nincs baj, csak azzal hogy túl ritkán jön ki.


Igaz,elég egyoldalúan táplálkozom, alig eszem valami rostosat, mert eddig minden ilyesmitől fájt a hasa, és nem akartam kockáztatni,mostanra pedig már megszoktam.


Nekem is székrekedésem van,jó lenne valami rostosat enni.


2012. márc. 27. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Valóban jó lenne valami rostosat is bevinni az ételetekbe.

Ha piciként fájt a hasa tőle, attól még nem biztos, hogy később is fáj. Próbáld lassanként, mert a babák 3, 6 illetve 12 hetesen nagyot változnak.

2012. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

öszönöm szépen a választ.

10 hetes a fiam

2012. márc. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!