Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet e szédülni szoptatás...

Lehet e szédülni szoptatás közben? Azért kérdezem, mert bár már nem szoptatok volt úgy, hogy a szoptatás alatt nagyon kellemetlen forgó jellegű szédülés és rosszullét jött rám.

Figyelt kérdés
Volt így más is? Magyarázatot kapott rá?
2009. jún. 15. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt ilyen. Most két és fél hónapos a kisfiam. Vagy azért szédültem, mert már nagyon fáradt voltam, vagy mert nem ettem eleget. De aztán elmúlt. Viszont Nekem néha még hányingerem is volt.
2009. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szédülést nem éreztem, lehet hogy kimerült vagy. Viszont émelygést többször éreztem mostanában.

3 hetes baba anyukája

2009. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én bizony tapasztaltam forgó jellegű szédülést. Nagyon durva volt.

Védőnő szerint kimerült a szervezetem a terhesség-szülés-szoptatás projekt alatt.


Később kézremegés is lett, de evésre mindig helyrejövök.

Védőnő azt mondta, lehet alacsony vérnyomástól szédülni, vagy alacsony cukortól, vashiánytól.

2010. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!