Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit szopik a 9 napos...

Mennyit szopik a 9 napos babátok? Mindig ugyan annyit eszik? Méritek? Az enyém nagyon bealszik mindig és noszogatni kell.

Figyelt kérdés
Én totálisan begolyózok ettől a méricskéléstől. Frusztráló, de a védőnő azt mondta. hogy mérni kell!
2012. márc. 31. 13:13
 1/3 sumergo ***** válasza:

Nem kell méricskélni! Minek? Az csak arra jó, hogy idegesítsd magad. Összesen 1 alkalommal mértem meg, hogy a kicsim mennyit szopik, még akkor, mikor a kórházban voltunk. Egyébként szerintem nem mindig eszik ugyanannyit sem pár naposan, sem később sem. Ha elaludt a cicin, akkor kicsit noszogattam én is, felemeltem büfiztető pózba, (ettől vagy felébredt, vagy nem), de ha aludt tovább, akkor nem piszkáltam, hagytam aludni, legfeljebb előbb éhes lett.

Van valami oka, hogy azt mondták mérni kell?

2012. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: ha nincs különösebb oka, akkor minek mérni? Úgysem tudod befolyásolni, hogy mennyit egyen! Ha fel is tudod ébreszteni, akkor sem biztos, hogy enni fog, tudja ő, mennyi az elég neki. Egyébként minden baba bealszik a cicin, ha lerakod és magától felébred, tuti nem lakott jól. Még nagyon picike a babád, ilyenkor még az egész nap a szoptatásról szól. Mondom ezt úgy, hogy az én három hónaposom mellett van egy kétévesem is itthon, plusz a háztartás, és mégis egész napokat szoptattam az elején. Nem mértem soha, csak hetente egyszer, és szépen hízik. Ne stresszeld magad fölöslegesen, a mérleg csak arra jó, hogy tényleg begolyózz... :)
2012. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem mérem,soha sem mértem ,azt sem tudom mennyit szopizik,8 hónapos és 10kg körül van a súlya.
2012. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!