Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapja szültem szoptatás...

4 hónapja szültem szoptatás és gyógyszer mellet késhet még a menstruáciom? Nagyon fontos lenne. Vagy már be kelett volna állnia

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A gógyszert, amit szopi alatt szedhet az anyuka szünet nélkül kell szedni.Vagyis míg szopiztatsz nem fog megjönni. Én így tudom.

2008. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy késhet? Megjött már, de rendszertelen, vagy egyáltalán nem jött meg?

Nekem a lányom 10 hónapos korában jött meg, aztán egy hónap kimaradt teljesen, és azután volt a második. De gyógyszert én nem szedek.

2008. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szoptatás alatt egyáltalán nem jön meg. A szoptatós fogamzásgátló mellet meg pláne nem, legalább is amennyire én tudom. Én nem szedtem ilyet. Viszont amíg szoptattam (3 és fél hónap), az alatt nem jött meg, négy hónapos volt a fiam, amikor először megjött, utána egy fél hónapot késett, most már remélem beáll rendesen.
2008. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ém se szedek semmit és nem is jött meg a menstruációm. 3 hónapja szoptatok.Remélem nem is fog egy darabig, így jóóó.Nincs vele nyűg.Úgy tudom amíg szoptat az anyuka nincs havi, de ez nem azt jelenti, hogy ne lenne termékeny!
2008. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máskor jön meg "elözször".Tesómnak 6 hónapra,a barátnömnek 6 hétre,nekem meg azt mindta a doki(10 héttel szülés után),hogy 2-3 hét és meg fog jönni a mensim,mert a nyák már fejlödik,így vigyázni.
2008. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött még meg, mivel szoptatós fogamzásgátlót szedek, amit folyamatosan kell szedni, tehát nincs szünet, így nem tudsz menstruálni.Viszont köztes vérzésem volt, ami 2 napig tartott.Ne izgulj!
2008. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!